Brassland Česko / Technické nástroje / Montáž závitových vložek
Průměry otvorů v nálitku, teploty hrotu pro zalisování za tepla a doporučené usazovací síly pro mosazné závitové vložky M2–M8 v termoplastech — od výrobce vložek.
Typické hodnoty pro mosazné vložky zalisované za tepla a za studena do termoplastů. Hodnoty jsou výchozím bodem — vždy je ověřte zkouškami odolnosti proti vytržení a vytlačení (pull-out / jack-out) na vlastním základním materiálu.
| Závit | Typický vnější Ø vložky (mm) | Ø otvoru v nálitku (mm) | Teplota hrotu (za tepla) | Typická usazovací síla |
|---|---|---|---|---|
| M2 | 3,2–3,6 | 3,0–3,2 | 200–260 °C | Lehký ruční tlak |
| M2.5 | 3,6–4,0 | 3,4–3,6 | 200–260 °C | Lehký ruční tlak |
| M3 | 4,0–4,6 | 3,8–4,2 | 220–280 °C | Lehká–střední |
| M4 | 5,6–6,0 | 5,4–5,6 | 220–280 °C | Střední |
| M5 | 6,4–7,1 | 6,2–6,5 | 240–300 °C | Střední |
| M6 | 8,0–8,5 | 7,8–8,0 | 240–300 °C | Vyšší |
| M8 | 9,5–10,5 | 9,3–9,6 | 260–320 °C | Vyšší (na lisu) |
Průměry otvorů v nálitku platí pro amorfní i semikrystalické termoplasty; sklem plněné typy mohou vyžadovat větší otvor. Teplota hrotu pro zalisování za tepla se nastavuje nad teplotu tání polymeru, nikoli podle vložky. Brassland dodává vložky podle DIN 16903, profily IUTB/IUTC/IUTD i profily podle zadání zákazníka.
Reference: DIN 16903 (závitové vložky do plastů) a publikované zásady návrhu nálitků pro zalisování za tepla. Vždy ověřte zkouškami odolnosti proti vytržení a vytlačení na vlastním základním materiálu. Viz náš sortiment mosazných vložek.
Jediná „správná“ teplota pro zalisování za tepla neexistuje. Základní pravidlo z uznávaných příruček pro návrh vložek zní: teplotu hrotu/vložky nastavte na teplotu měknutí daného plastu plus přídavek — začněte zhruba 28 °C (50 °F) nad počáteční teplotou měknutí příslušného plastu a u plněných typů zhruba 83 °C (150 °F) nad ní. Cílem je nálitek změkčit, aby plast zatekl do rýhování, nikoli jej roztavit (to způsobuje přetoky). Některé sklem plněné plasty vyžadují vložku ohřátou až na ~371 °C (700 °F).
Hrot nastavte na (teplota měknutí/tání plastu + výše uvedený přídavek). Hodnoty plastů níže jsou rozsahy teplot tání/zpracování pro neplněný typ; přičtěte přídavek a poté dolaďte podle řezu zkušební vložkou.
| Plast | Teplota tání / zpracování (neplněný) | Pravidlo pro hrot – neplněný | Pravidlo pro hrot – plněný |
|---|---|---|---|
| PA6 (polyamid 6) | tání ~215–225 °C; zpracování ~240–280 °C | teplota měknutí + 28 °C (50 °F) | teplota měknutí + 83 °C (150 °F); některé GF až ~371 °C |
| PA66 (polyamid 6/6) | tání ~255–265 °C; zpracování ~270–300 °C | ||
| ABS | zpracování ~200–250 °C | ||
| PC (polykarbonát) | ~280–320 °C | ||
| PP (polypropylen) | tání ~160–170 °C; zpracování až ~200–250 °C | ||
| POM (polyacetal) | ~163 °C (kopolymer) až ~205–225 °C (homopolymer) |
Teplota je teplota měknutí základního plastu plus uvedený přídavek — nikoli pevně daná hodnota pro vložku. Obsah plniva, vlhkost, barvivo i tloušťka stěny toto rozmezí posouvají. Reaktoplasty (fenolické, epoxidové) nelze zalisovat za tepla — použijte vložky zastříknuté do formy, zalisované za studena nebo samořezné. Hodnoty jsou typické výchozí body; ověřte je pro svůj plast, typ a geometrii.
| Parametr | Typická výchozí hodnota |
|---|---|
| Lisovací tlak | 0,03–0,10 MPa (5–15 PSI) — co nejnižší, jen tolik, aby vložka při měknutí plastu dosedla |
| Lisovací síla (celková) | Nízká, pneumatický pohon — zpravidla pod ~220 N (50 lb) |
| Okno pro přenos (předehřátá vložka) | Usaďte do ~5 s od konce ohřevu (mosaz), aby si vložka udržela dost tepla k roztečení plastu |
| Chladnutí / přidržení před zatížením šroubem | Nechte plast znovu ztuhnout pod pevným dorazem, teprve potom zatěžujte |
Výchozí hodnoty závislé na zařízení a geometrii. Až ~75 % dosažitelné únosnosti vložky závisí na kvalitě montáže — zkušební vložku rozřízněte v ose; plast by měl nést negativní otisk rýhování.
Amplituda a energie ultrazvuku se ladí podle zařízení a geometrie; hodnoty níže jsou publikované výchozí body, nikoli závazná nastavení. Zalisování vložek vyžaduje menší amplitudu než nýtování nebo svařování. Semikrystalické plasty (polyamid, polyacetal, PP, PBT) potřebují více energie než amorfní (ABS, PC).
| Parametr | Výchozí hodnota pro zalisování | Poznámka |
|---|---|---|
| Amplituda (zalisování) | 25–65 µm (1,0–2,6 tisíciny palce) | Nejnižší z mechanických pásem (nýtování 75–125 µm) |
| Doba svařování (ultrazvuk zapnut) | 0.02–2.0 s | Závisí na velikosti/geometrii |
| Doba přidržení | ≈ polovina doby svařování | — |
| Spouštěcí / svařovací tlak | 20–40 PSI | Zalisování leží na horním okraji rozsahu (kov do plastu) |
| Frekvence | 15 / 20 / 30 / 40 kHz | 20 kHz je nejběžnější; 30/40 kHz pro malé díly |
Amplituda má smysl jen pro frekvenci dané ultrazvukové sestavy (měnič 20 kHz dává ~20 µm, než ji booster a sonotroda zvětší). Pouze referenční pásmo — ověřte pro svou svářečku, velikost vložky a upnutí.
Vyjděte z hodnoty pro daný plast, poté se držte u spodního okraje a v pásmu 25–65 µm pro zalisování.
| Plast | Třída | Amplituda při 20 kHz (µm) |
|---|---|---|
| ABS | Amorfní | 30–70 |
| ABS / polykarbonát | Amorfní | 50–125 |
| Polykarbonát (PC) | Amorfní | 50–100 |
| Polyacetal / POM | Semikrystalický | 75–125 |
| Polyamid / nylon | Semikrystalický | 60–125 |
| Polyester (PBT) | Semikrystalický | 60–125 |
| Polypropylen (PP) | Semikrystalický | 70–125 |
Jde o referenční amplitudy pro svařování; při zalisování se držte nízko a uvnitř pásma 25–65 µm, poté dolaďte. Plniva (skleněná vlákna, mastek, uhlík) zvyšují potřebnou energii, zejména u semikrystalických plastů.
| Metoda | Klíčové parametry | Síla / teplota |
|---|---|---|
| Zalisování za studena | Držení zajišťuje výhradně uložení s přesahem — vnější Ø rýhování musí být větší než otvor. Vyžaduje větší nálitek/stěnu než zalisování za tepla; lisujte, dokud je díl po vstřikování ještě teplý, sníží se tím síla. Lisovací trn s vedením až na pevný doraz. | Lisovací síla je dána přesahem × délkou × modulem pružnosti plastu, proto se stanovuje pro konkrétní vložku a plast — na vyžádání (obecná tabulka sil podle velikosti se nepublikuje). |
| Zastříknutí do formy | Vložka se před vstřikem nasadí na jádrový kolík; kolík těsně lícuje s malým průměrem závitu, aby plast nezatekl do závitu. Válcové otvory s celkovým úhlem ≤1°, kuželové 8°. Nejvyšší držení ze všech metod. Viz vložky DIN 16903 pro zastříknutí do formy. | Předehřev vložky omezuje praskání vlivem pnutí, konkrétní teplotu předehřevu však uvádíme na vyžádání (nelze stanovit jedinou hodnotu — závisí na plastu a hmotnosti vložky). |
Zalisování za studena se hodí pro měkčí/houževnaté plasty (PP, HDPE); tvrdé, sklem plněné nebo reaktoplastové materiály vedou k vysokým montážním silám a nízkému držení — zvolte zastříknutí do formy nebo samořezné vložky. U všech metod: ověřte na vlastním nálitku, plastu a procesu.
Ø otvoru z tabulky (spodní okraj rozsahu pro neplněné polymery, horní pro sklem plněné), hloubka otvoru = délka vložky + 0,5–1 mm zásobník pro taveninu, stěna nálitku ≥ jeden poloměr otvoru plastu kolem vložky a mírné náběhové sražení. Rýhování a zápichy kotví vložku proti protočení i vytržení — dva samostatné způsoby selhání, které se zkoušejí odděleně.
Zastříknutí do formy (DIN 16903) — nejvyšší držení, pro sériové vstřikování. Zalisování za tepla — flexibilní standard pro montáž po vylisování; teplota hrotu 40–80 °C nad teplotou tání polymeru. Ultrazvukové zalisování — rychlá montáž v lince. Zalisování za studena / rozpínací vložky — montáž za studena do hotových otvorů. Přehled celé rodiny: závitové vložky, vložky pro zastříknutí do formy a rýhované & rozpínací vložky.
Zde uvedené hodnoty jsou výchozí body z uznávaných příruček pro návrh vložek. Kvalifikujte je zkouškami odolnosti proti vytržení a vytlačení na skutečném výlisku — polymer, obsah plniva, poloha vtoku i regranulát výsledky posouvají. Dodáváme vložky podle DIN 16903 i podle výkresů zákazníka s materiálovými certifikáty EN 10204; pošlete nám výkres.
Poslední revize: červen 2026. Uvedené hodnoty jsou orientační; u zakázek, kde na nich závisí nákupní rozhodnutí, je ověřte podle platné normy a svého výkresu.
Uveďte materiál, tolerance a množství (2D/3D výkres nebo STEP). Výrobce v Jamnagaru, Indie — export do více než 40 zemí, ISO 9001 / 14001 / 45001.
Poptávka a kontakt: stránky v angličtině.
Vyrábí Brassland
Potřebujete díly z tohoto materiálu? Nabízíme CNC soustružení mosazi a dlouhotočné soustružení podle výkresu – ISO 9001, dodávky do ČR a do celé EU.
Zaslat poptávku →